KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15475165
nr 1547 5165
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Signerad, daterad -38. Blandteknik, bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:57:45
12/6 18:49:41